درب آسانسور Prisma​

4/5

درب آسانسور در یک آسانسور کامل، دارای جنبه ایمنی و جنبه تزیینی است، درب آسانسور در یک سیستم آسانسور از اهمیت بالایی برخوردار است و می بایست در خرید و همین طور نصب آن دقت لازم را داشت.

درب آسانسور پریسما از بهترین درب های موجود در بازار ایران هست، درب آسانسور ایتالیایی پریسما حاصل همکاری مشترک به صورت Joint Venture  پریسما ایران و پریسما ایتالیا است.

استانداردها

راهنمای نصب

اطلاعات بیشتر

دانلود کاتالوگ

اقدام خرید

درب تمام اتوماتیک آسانسور پریسما

درب طبقه تمام اتوماتیک آسانسور

Prisma

درب کابین تمام اتوماتیک آسانسور

Prisma

کاهش لرزش کابین و نرمی حرکت

کاهش مصرف برق

حجم کوچکتر از موتور گیربکس

نصب سریع آسانسور

حداقل هزینه سرویس و تعمیرات

Prisma Lift Component (PLC)پریسما
موضوع شرکت: تولید درب و کابین
  • سال تاسیس: ۱۳۸۷
  • کارخانه: شهرک صنعتی پرند
  • همکاری به صورت joint venture با شرکت Prisma ایتالیا
prisma

شرکت قطعات آسانبر پریسما، در سال ۱۳۸۷ برای اولین بار در کشور با سرمایه گذاری مستقیم شرکت پریسما ایتالیا ( Prisma Lift Component ) فعالیت خود را آغاز نمود. در اردیبهشت ۱۳۸۹ کارخانه پریسما واقع در شهرک صنعتی پرند با ماشین آلات تمام اتوماتیک و با تکنولوژی ایتالیا و زیر نظر مستقیم مهندسین شرکت پریسمای ایتالیا راه اندازی و بهره برداری از آن آغاز گردید. تولیدات این کارخانه علاوه بر درب اتوماتیک کابین و درب اتوماتیک طبقات، انواع درب های لولایی و نیز کابین آسانسور منطبق با استانداردهای روز اروپا را شامل می گردد. مجموعه تجهیزات سردرب و اپراتور درب ها بصورت کامل توسط کارخانه پریسما ایتالیا تولید می گردند. این شرکت علاوه بر فعالیتهای تولیدی، رنج وسیعی از درب های نیمه شیشه ای، شیشه ای، گرد، ضد انفجار و جرقه را نیز بصورت کامل از کارخانجات پریسما ایتالیا وارد نموده و در اختیار مصرف کنندگان داخلی قرار می دهد. یکی از مزایای مهم محصولات شرکت قطعات آسانبر پریسما، خدمات پس از فروش شرکت می باشد که در این زمینه با کاهش قیمت و نیز زمان تامین قطعات یدکی و همچنین ارائه خدمات فنی و مهندسی به مشتریان گرامی تلاش می نماید تا در مسیر رضایت مشتریان حرکت نماید.این شرکت با هدف تامین محصولات پریسمای ایتالیا در منطقه خاورمیانه ، آسیای میانه و غرب و نیز شمال آفریقا ایجاد گردیده و در این زمینه این شرکت مفتخر است که گامهای واقعی در زمینه صادرات محصولات غیر نفتی و خدمات فنی و مهندسی بردارد.

انواع درب آسانسور

 

در یک دستگاه آسانسور به طور کلی از درب طبقه (به تعداد توقف های آسانسور) و درب کابین (روی کابین آسانسور نصب شده) استفاده می شود.

درب طبقه آسانسور :

درب هایی هستند که در محل ورودی طبقات به کابین قرار دارند. درب اتوماتیک آسانسور تلسکوپی یا درب اتوماتیک آسانسور سانترال طبقه، به علاوه مکانیزم باز و بسته شدن درب،که شامل قطعاتی مثل موتور سردرب، قرقره ها و تسمه و درایو است، درب طبقه را تشکیل می دهند.

درب طبقات آسانسور انواع مختلفی دارد:

درب طبقه لولایی آسانسور:

درب لولایی آسانسور بدلیل اینکه فقط شامل یک درب و یک چارچوب ساده است فضای بسیار کمی از نظر عرض نیاز دارد.

از عیوب درب طبقه لولایی آسانسور این است که با زاویۀ ۹۰ درجه نسبت به دیوار باز می شوند و باعث مسدود شدن راهرو می شود، و باز کردن این درب ها برای افراد معلول و سالمند ممکن است سخت باشد.

با توجه به اینکه این درب ها برای آسانسور های ساده و آسانسور ارزان قیمت در نظر گرفته شده اند معایب آن هم مورد پذیرش است.

درب طبقه تلسکوپی (از یک طرف بازشو):

درب تلسکوپی آسانسور از یک طرف باز می شود و نسبت به درب سانترال زمان بیشتری برای باز شدن نیاز دارد.

درب طبقه سانترال (از وسط بازشو):

این نوع درب از نظر مکانیکی خیلی ساده هستند و ظاهر زیبایی دارند و عملکرد درب سانترال از وسط بازشو بسیار سریع است. بدلیل اینکه دو قسمت درب باهم باز و بسته می شوند و به طور همزمان بهم نزدیک و از هم دور می شوند، باز و بسته شدن درب سرعت بیشتری می گیرد و این صرفه جویی زمان می تواند در ساختمان های بزرگ و برخی از آسانسور ها جنبه ی حیاتی داشته باشد. انتخاب نوع و اندازه بازشوی درب طبقات با توجه به طراحی آسانسور و متناسب با نوع کاربری و مطابق با استانداردها صورت می گیرد.

استاندارد و قیمت روز درب آسانسور

مبنای کیفیت هر محصول، استاندارد بودن محصول در فرایند تولید است. کنترل کیفیت و استاندارد عبور از فرایند مرحله به مرحله کیفیت برای هر محصول و در نهایت ارائه محصولی با کیفیت بالا از محاسن درب کابین آسانسور پریسما است. پریسما با بکارگیری بروزترین تکنولوژی در صنعت آسانسور سعی در ارائه محصول با بالاترین کیفیت و استاندارد را دارد. همکاری مشترک پریسما ایران و ایتالیا تضمینی در استاندارد بودن محصولات پریسما است.

با توجه به اینکه درب های آسانسورهای وارداتی از فناوری و تکنولوژی بالایی برخوردار هستند و در آنها از مواد مرغوب و با کیفیت بالا استفاده شده است در نتیجه بسیار منطقی خواهد بود که قیمت این درب ها بالاتر از قیمت درب های ایرانی باشد.

برای دریافت لیست قیمت درب آسانسور پریسما با همکاران ما در بخش فروش  در تماس باشید و یا به لینک زیر مراجعه نمایید.

مکانیزم درب آسانسور یا سیستم محرک درب آسانسور

سیستم محرک درب آسانسور یا مکانیزم درب آسانسور، به منظور باز و بسته کردن درب به صورت اتوماتیک در نظر گرفته شده است. مکانیزم درب آسانسور در درب کابین در نظر گرفته می شود که وقتی آسانسور به سر طبقه می رسد درب کابین باز می شود و قفل درب طبقه را نیز درگیر می شود و باعث باز شدن درب آسانسور می شود هنگام بسته شدن درب کابین، مکانیزم قفل درب طبقه را به آرامی آزاد می کند و باعث بسته شدن درب آسانسور می شود و کابین می تواند بدون برخورد به قفل ها به حرکت خود ادامه دهد.

درب طبقه تمام اتوماتیک پریسما

  •   درب سری Q پریسما
  • درب سری Q50 پریسما

درب طبقه تمام اتوماتیک

درب کابین تمام اتوماتیک پریسما

  •   درب کابین میکرو
  •   درب کابین MS40
  •   مکانیزم میکرو با کمان بلند
  •   مکانیزم خاص درب کابین QKS8
  •   مکانیزم درب کابین گرد