شرکت شیـندلر

By
شرکت شیـندلر

درباره شرکت آسانسور و پله برقی شیـندلر

شرکت شیـندلر در سال ۱۸۷۴ میـلادی درکشور سوئیس و در شهر لـوزرن (Lucerne) تأسـیس شد.
شرکت شیندلر با سابقه ای  نزدیک به ۱۵۰ سال یـکی از بزرگترین و برترین تولیدکنندگان آسانسور، پله برقـی و پیاده‌ روی متحرک در جـهان است.
شرکت شینـدلر بیش از ۱۰۰۰ شعبه در سراسر دنیا دارد و با بیش از ۴۵۰۰۰ پرسنل توانسته رتبه اول در تولید پله‌ برقی و رتـبه دوم بزرگترین تولید کننده و عرضه کننده آسانسـور در جـهان را بدست بیاورد.

شرکت شیـندلر
محصولات شرکت شیـندلر

محصـولات تولید شده کارخانه های شینـدلر با تـوجه به نوع کاربری و محیط بهره‌ برداری مثل فرودگاه، راه آهن، ساختمان‌ های تجاری، ساختمان‌ های مسکونی، هتل، ‌کارخانجات، کشتی‌، نیروگاه‌ها، ساختمان‌ های تجاری، بیمارسـتان، مراکز خرید و… طراحی و تولید شده که روزانه بیش از یک میلیارد نفر را در سراسر دنیا جابجا می کند.

شرکت شیندلر، با دارا بودن مراکز تحقیق و توسـعه در کشورهای مخـتلف دنیا، در زمینه گسترش تکنولوژی در صنعت آسانسور و پله برقی به صورت مستمر پیشـتاز بـوده و با سرمایه‌ گذاری گسترده به همراه تمرکز مطالعات و تحقیقات خود بر روی مدیریت هوشمـند ترافیک، ایمنـی، سیـستم های محرکه و کنترل قطـعات توانسته با توسعه شبکه گسترده سرویس‌دهی خود در کشورهای مختلف، به عرضه کننده محصولات پیشرو در صنعت آسانسور و پله برقی جهان تبدیل گردد.

با مراجعه به سایتwww.schindler.com  از آخرین اخبار شرکت شیندلر با خبر شوید.