آسانسور صنعتی

فهرست مطالب

آسانسورهای صنعتی در انواع صنعت‌های متفاوت و کارخانه ها با توجه به نیازشان استفاده می‌شوند. با استفاده از این آسانسورها، مشتریان قادر به دسترسی، نظارت و سرویس دهی به فرآیندهای اصلی و کلیدی در کارخانه ها، رستوران‌ها و یا برج ها هستند. همچنین آسانسورها با افزایش راندمان عملیاتی، عملکرد عالی HSE و کاهش هزینه‌های نگهداری در صنعت های مختلف طراحی و اجرا می شوند.

از جمله نکات مهم در صنعت آسانسور که باید به آن توجه ویژه داشت این است که ساختمان‌ها، کارخانه‌ها و ماشین آلات صنعتی باید به طور منظم سرویس دهی شوند تا از عملکرد مناسب آن‌ها اطمینان حاصل شود. همچنین اندازه گیری، بازرسی و تعمیر قطعات آن‌ها باید پیگیری شود. با یکی از انواع آسانسور به نام آسانسورهای صنعتی می‌توانید دسترسی ایمن داشته باشید، در واقع یک آسانسور صنعتی باید شامل حمل و نقل ایمن و راحت افراد و اشیاء باشد. علاوه بر این آسانسورهای صنعتی بعد از نصب باید شامل ارائه سرویس و خدمات باشند. آسانسورهای صنعتی با استحکام و مقاوم در برابر آب و هوا می‌توانند بارهای سنگین را به سرعت و کارآمد در ارتفاعات بالا هم تحمل کنند.

آسانسور صنعتی

آسانسور صنعتی مناسب با توجه به نیازهای شما

آسانسور صنعتی مناسب براساس کاربرد آن با توجه به سبک، مقاومت و انعطاف پذیری آنها انتخاب می‌شوند. باید با توجه به رفع نیاز خود و صنعتی که می‌خواهیم انجام دهیم به وزن بارها و حداکتر ارتفاعی که برای جابه جایی آن‌ها لازم است توجه کنیم. همانطور که می دانید آسانسور صنعتی بهترین انتخاب برای حمل بارهای بزرگتر می باشد و در صورت استفاده به عنوان آسانسور حمل مسافر، می‌توانند این نوع آسانسورها تعداد افراد بیشتری حمل کنند.

آسانسورهای صنعتی را با توجه به کاربردهای متفاوتی که دارند در چندین صنعت قابل استفاده می باشند که از جمله آنها صنعت دریایی، صنعت فولاد و آلومنیوم و روی، پتروشیمی و پالایشگاه و صنایع دیگررا می توان نام برد. همچنین با توجه به تکنولوژی‌های استفاده شده در آسانسورهای صنعتی می‌توان آن‌ها را به آسانسورهای Ex و HIGH IP و RACK & PINION دسته بندی کرد.

آسانسور صنعتی خودروبر

آسانسور صنعتی ایده آل

علاوه بر کیفیت، ابزار، باتری یا منبع تغذیه، کابین و بدنه مورد استفاده در آسانسور نیز اموری مهم تلقی میشوند، باید این موضوع را در نظر داشت که آسانسور مورد نظر برای استفاده دائمی در مکان‌های صنعتی قابل نصب باشد. برخی از آسانسورها انعطاف پذیری خود را در آلمان و خارج از کشور ثابت کرده‌اند. برخی از آن‌ها به دلیل انعطاف پذیری بالایی که دارند به عنوان آسانسورهای صنعتی بیشترین کاربرد را دارند. همچنین طرز کار و ماندگاری و کیفیت بالا، آسانسورهای صنعتی را به یک محصول قابل اعتماد و کارآمد در استفاده روزانه تبدیل کرده است.
آسانسور صنعتی ایده آل

تفاوت آسانسور های صنعتی یا تجاری و خانگی چیست؟

تفاوت بین آسانسورهای تجاری در مقابل آسانسورهای مسکونی ممکن است ساده به نظر برسد، اما چند ویژگی خاص هر نوع آسانسور را تعریف می کند.

همانطور که از نام آن مشخص است، آسانسور خانگی در خانه های یک یا چند خانواده استفاده می شود. هر آسانسوری که به بیش از یک واحد مسکونی خدمات رسانی می کند، یا آسانسوری که در هر ساختمانی غیر از ساختمان مسکونی نصب شده باشد، باید یک آسانسور تجاری باشد. در حالی که می توانید برخی از انواع آسانسورهای تجاری را در خانه های تک خانواده نصب کنید، اما آنها نسبت به آسانسورهای مسکونی برای استفاده شخصی در خانه رایج نیستند و ممکن است مصرف بیشتر انرژی و هزینه های بالاتر نگهداری را تجربه کنید. در حالی که در آسانسورهای مسکونی انعطاف بیشتری وجود دارد، تنها آسانسورهای تجاری مجاز به نصب در فضاهای تجاری هستند.

آسانسورهای مسکونی مشمول استانداردها و الزامات مشابه آسانسورهای تجاری نیستند، مانند کدهای آسانسور خاص که قطعات و درب ضد حریق، حداقل وزن و اندازه مورد نیاز آسانسورهای تجاری را بر اساس نوع آسانسور و تعداد طبقات آسانسور مشخص می‌کنند.

علاوه بر این، بسیاری از ویژگی های مشابه در آسانسورهای تجاری و مسکونی، فقط با الزامات مختلف در دسترس هستند. به عنوان مثال، آسانسورهای مسکونی و تجاری هر دو می توانند آسانسور هیدرولیک یا کششی باشند، و آسانسورهای مسکونی و تجاری هر دو می توانند دارای ماشین آلات یا آسانسور بدون موتورخانه باشند.

ارائه خدمات و محصولات آسانسورهای صنعتی توسط سیگما آسانبر

شما بعنوان مشتری سیگما آسانبر از خدمات بین المللی بهره‌ مند می شوید. ما با ارائه خدمات و محصولات با کیفیت خارجی و درجه یک از شناخته شده ترین‌ها در صنعت آسانسور هستیم. شرکت سیگما علاوه بر قطعات اصلی آسانسورهای صنعتی، قطعات یدکی را نیز ارائه می‌دهد و همچنین تعمیر و نگهداری باکیفیت را تضمین می‌کند.

آسانسور صنعتی

با فراهم کردن شرایط لازم و راه‌های ارتباطی متفاوت برای شما عزیزان شما می‌توانید به راحتی با مشاوران با تجربه ما در تماس باشید و با کمال میل پاسخگوی شما برای انتخاب آسانسور متناسب با نیاز و بودجه‌تان خواهیم بود.

سیگما آسانسور با توزیع آسانسورهای و ارائه سرویس و خدمات پس از فروش برای محیط‌هایی متفاوت که امکان نصب و راه‌اندازی آن‌ها نیاز به تجربه بالایی دارد در خدمت شما عزیزان است. نمونه های پروژه های آسانسور صنعتی ما را در ادامه خواهید دید:

پروژه های آسانسور اجرا شده توسط سیگما گروپ

سیگما آسانبر هم اکنون در زمره پیشگامان صنعت در جهت برندینگ و صدور خدمات فنی و مهندسی و تولیدی آسانسور در منطقه می‌باشد. همچنین، برخی از پروژه های اجرا شده توسط این شرکت، را در ادامه میتوانید ببنید:

 • طراحی، محاسبه، فروش، نصب و راه اندازی 5 دستگاه آسانسور صنعتی با ظرفیت 2 تن، در کارخانه مهرکام پارس
 • طراحی، محاسبه، فروش، نصب و راه اندازی 1  دستگاه آسانسور صنعتی با ظرفیت 2 تن، در پتروشیمی مهر واقع در عسلویه
 • طراحی، محاسبه، فروش، نصب و راه اندازی 4 دستگاه آسانسور صنعتی با ظرفیت 2 تن، در کارخانه ساپکو
 • طراحی، محاسبه، فروش، نصب و راه اندازی 1 دستگاه آسانسور صنعتی با ظرفیت 1 تن، در پالایشگاه اصفهان
 • طراحی، محاسبه، فروش، نصب و راه اندازی 1 دستگاه آسانسور صنعتی با ظرفیت 5/2 تن، در شرکت ایرانیان
 • طراحی، محاسبه، فروش، نصب و راه اندازی 3  دستگاه آسانسور صنعتی با ظرفیت 5/2 تن، در مرکز مکانیزه پست
 • طراحی، محاسبه، فروش، نصب و راه اندازی 4  دستگاه آسانسور صنعتی با ظرفیت 5/2 تن، در نیروگاه سیکل ترکیبی پره سر
 • طراحی، محاسبه، فروش، نصب و راه اندازی 1  دستگاه آسانسور صنعتی با ظرفیت 5 تن، در شرکت راه آهن حمل و نقل
 • طراحی، محاسبه، فروش، نصب و راه اندازی 2  دستگاه آسانسور صنعتی با ظرفیت 5 تن، در شرکت سایپا
 • طراحی، محاسبه، فروش، نصب و راه اندازی 2  دستگاه آسانسور صنعتی با ظرفیت 5/2 تن، در بانک اقتصاد نوین
 • طراحی، محاسبه، فروش، نصب و راه اندازی 1  دستگاه آسانسور صنعتی با ظرفیت 5 تن، در شرکت یونیلیور ایران
 • طراحی، محاسبه، فروش، نصب و راه اندازی 1  دستگاه آسانسور صنعتی با ظرفیت 5 تن، در کارخانه پارس ژنولایت

پروژه آسانسوری سیگما در شهرک صنعتی (7)

پروژه آسانسوری سیگما در شهرک صنعتی (6)

دسته‌بندی اصلی:

مقالات سیگما آسانبر