درب کابین آسانسور

درب کابین تمام اتوماتیک آسانسور

درب کابین آسانسور درب هایی هستند که روی کابین نصب می شوند و یک سیستم آسانسور تنها یک درب کابین دارد که در طول مسیر با کابین جابجا می شود. درب کابین مانند درب های طبقه از انواع تمام استیل، استیل و شیشه، تمام شیشه، فولادی و یا روکش رنگی تولید می شوند. 

مکانیزم و موتور درب آسانسور در قسمت کابین قرار دارد. به همین دلیل انتخاب درب کابین مناسب و باکیفیت بسیار مهم است. درب کابینت آسانسور مدل micro با موتور DC 24v و نمونه های ماکرو و مگا توسط یک انکودر پالس شمار و یک درایو کنترل سرعت بطور هوشمندانه عمل می کنند. این تجهیزات عملیات باز و بسته شدن درب ها را در حداقل زمان کنترل نموده و از سلامت موتور و لوازم الکترونیکی درب حفاظت می کنند.

با خرید و سفارش درب آسانسور از سیگما، دو سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش نیز دریافت خواهید کرد. مکانیزم های درب کابین به صورت CKD (قطعات ایتالیایی مونتاژ شده در کارخانه پریسما ایران) و Full pack (مونتاژ شده در پریسما ایتالیا) موجود می باشند.

انواع درب کابین پریسما

گارانتی 36 ماه

خدمات پس از فروش 10 سال

شماره های تماس جهت اخذ مشاوره و استعلام قیمت

02122036475
02122036476
02122036477

فرم ثبت سفارش آنلاین

  معرفی انواع درب کابین آسانسور سیگما

  درب هایی هستند که روی کابین نصب میشوند و همانند درب طبقات انواع مختلفی (تلسکوپی و سانترال) دارند.

  درب کابین میکرو:

  درب کابین تمام اتوماتیک مدل میکرو یکی از رایج‌ترین مدل های درب کابین است. این درب کابین توسط یک برد کنترل الکترونیک با شمارش پالس‌های انکودر کنترل می شود که قادر به موقعیت یابی لته ها و کنترل سرعت و گشتاور لته‌ها هنگام باز و بسته شدن درب می‌باشد. این مدل درب اغلب برای آسانسور های خانگی و لته های کوچک استفاده می شود.

  درب کابین ماکرو:

  درب‌های مدل ماکرو از موتور AC سه فاز و اینورتر کنترل کننده دور موتور تشکیل شده است که گشتاور و سرعت باز و بسته شدن لته‌های درب را کنترل می‌کند. این مدل درب کابین کمان بزرگتری دارد و برای آسانسور‌های پر‌ترافیک و با سرعت بالا توصیه می شود.

  مکانیزم درب کابین گرد پریسما

  این محصول با طراحی بسیار دقیق و منطبق با استاندار اروپا، از محصولات بسیار با کیفیت شرکت پریسما می باشد. درب کابین گرد، در دو مدل استیل و شیشه و یا تمام استیل تولید می گردد.

  این محصول با طراحی بسیار دقیق و منطبق با استاندارد اروپا می باشد.

  مکانیزم خاص درب کابین QKS8 پریسما

  مکانیزم QKS8 از گروه QKS بوده و جهت نوسازی درب های قدیمی طراحی شده است.

  درب کابین MS40 پریسما

  •   درب کابین MS40 به دلیل ضخامت بسیار کم در چاه هایی که محدودیت عمق دارند، مورد استفاده قرار می گیرند.
  •   درب کابین MS40 با درب سری Q50 سازگار می باشد. این محصول برای نوسازس درب های قدیمی، بسیار پرکاربرد می باشند.
  •   درب سری Q50 در دومدل لته های متقارن و نا متقارن تولید می گردد.

   

  بازگشت به دسته بندی اصلی:

  قطعات آسانسور

  درب آسانسور