درب کابین میکرو پریسما prisma

By

درب کابین میکرو پریسما

مکانیزم های میکرو دست آورد پژوهش و تلاش مستمر پریسما در راستای طراحی بی نظیر مطابق با استانداردهای آسانسور بدون چاهگ می باشد.

پریسما

مکانیزم کابین تمام اتوماتیک سری میکرو

میکرو محصولی جدید است که پس از تغییر D.O.S و SINUS D.O.D در اروپا به بازار عرضه شده است. حرکت بسیار نرم و بدون صدا، استحکام بالا، ظرافت و ضخامت کم از ویژگی های بارز طرح میکرو می باشد.

طراحی مناسب و باریک میکرو به گونه ای است که می توان آن را هم برروی کابین و هم بر روی پیشانی با کابین های با کابین های با ارتفاع زیاد، نصب نمود. منبع تغذیه میکرو ۲۲۰ ولت تک فاز می باشد. تنظیمات سرعت و باز و بسته شدن، کاملاً دیجیتالی بوده و توسط درایو میکرو مدیریت می گردد. در نتیجه میکرو هیچ محدودیتی از این لحاظ ندارد.

میکرو در چاه های باریک به صورت ۳ لته و ۴ لته عرضه می گردد و در شرایطی که عمق چاه کم باشد، می توان از مکانیزم های میکرو با عرض کم استفاده نمود ( مینی سیل – Mini Sill System )   .

درصورت قطع جریان برق، به راحتی می توان با باتری ۱۲ ولت، منبع لازم برای باز شدن میکرو فراهم نمود. درب های کابین سری میکرو مجهز به براکت های بسیار قوی ( با قابلیت تنظیم زاویه) است تا استحکام لازم برای نصب روی کابین فراهم گردد.