درب آسانسور خودروبر

درب آسانسور خودروبر

سیگما آسانبر از نمایندگان فروش درب آسانسور خودروبر با کیفیت درجه یک می باشد. درب های خودرو بر تمام اتوماتیک و از برند پریسما می باشند. سیگما برای آرامش خواطر مشتریان خود علاوه بر گارانتی درب آسانسور، خدمات پس از فروش فوق العاده ای ارائه می دهد. از برتری های درب آسانسور سیگما، استفاده از مکانیزم های ایتالیایی در ساخت درب می باشد که کیفیت و طول عمر بسیار بالایی دارند.

در درب آسانسور خودروبر امکان طراحی و تولید درب های افقی بازشو (عموما 4 و 6 لته) و عمودی باز شو (عموما 2 لته) وجود دارد. میزان بازشو درب های خودروبر اغلب 2400 و 2500 میلی‌متر است؛ مگر اینکه بنا بر شرایط و کاربری مشتری مورد نظر، به صورت سفارشی طراحی و تولید شود.

انواع درب آسانسور خودروبر

درب آسانسور خودروبر عمودی بازشو دو لته تلسکوپی

دو لته تلسکوپی بالارونده

درب آسانسور خودروبر عمودی بازشو دو لته سانترال

دو لته سانترال گیوتینی

درب آسانسور خودروبر افقی بازشو 4 لته سانترال - تلسکوپی

چهار لته سانترال - تلسکوپی

درب آسانسور خودروبر افقی بازشو 6 لته سانترال - تلسکوپی

شش لته سانترال - تلسکوپی

ویژگی های درب آسانسور خودروبر پریسما

گارانتی 36 ماه

خدمات پس از فروش 10 سال

شماره های تماس جهت اخذ مشاوره و استعلام قیمت

02122036475
02122036476
02122036477

فرم ثبت سفارش آنلاین

  درب آسانسور خودروبر، نوعی درب خاص است که در آسانسورهای خودروبری (car lift) مورد استفاده قرار می‌گیرد. هدف از استفاده از این درب، حمل و نقل خودروهای مختلف از طریق آسانسور به طبقات مختلف مانند پارکینگ می باشد.

  درب آسانسور خودروبر معمولاً با استفاده از فولاد، آلومینیوم یا استیل ساخته می‌شود. این درب‌ها دارای عملکرد باز و بسته خودکار هستند که با استفاده از ریموت، موتور الکتریکی مکانیزم درب و سیستم ریلی کنترل می‌شوند. در مقایسه با بقیه درب‌های آسانسور، درب آسانسور خودروبر وسیعتر و بزرگتر است و برای خودروهای سواری و آفرود  قابل استفاده است.

  مجموعه قطعات آسانسور از سیگما امکان سفارش و خرید انواع درب خودرو بر با متریال مختلف، اندازه سفارشی و نوع بازشو عمودی یا افقی را فراهم آورده است و با ارائه خدمات پس از فروش و ضمانت درب های خود، به مشتریان اطمینان خاطر می دهد.

  بازگشت به دسته بندی اصلی:

  قطعات آسانسور

  درب آسانسور