درب آسانسور خودروبر

درب آسانسور خودروبر

سیگما آسانبر از نمایندگان فروش درب آسانسور خودروبر با کیفیت درجه یک می باشد. درب های خودرو بر تمام اتوماتیک و از برند پریسما می باشند. سیگما برای آرامش خواطر مشتریان خود علاوه بر گارانتی درب آسانسور، خدمات پس از فروش فوق العاده ای ارائه می دهد. از برتری های درب آسانسور سیگما، استفاده از مکانیزم های ایتالیایی در ساخت درب می باشد که کیفیت و طول عمر بسیار بالایی دارند.

 

گارانتی 36 ماه

خدمات پس از فروش 10 سال

درب آسانسور خودروبر، نوعی درب خاص است که در آسانسورهای خودروبری (car lift) مورد استفاده قرار می‌گیرد. هدف از استفاده از این درب، حمل و نقل خودروهای مختلف از طریق آسانسور به طبقات مختلف مانند پارکینگ می باشد.

درب آسانسور خودروبر معمولاً با استفاده از فولاد، آلومینیوم یا استیل ساخته می‌شود. این درب‌ها دارای عملکرد باز و بسته خودکار هستند که با استفاده از ریموت، موتور الکتریکی مکانیزم درب و سیستم ریلی کنترل می‌شوند. در مقایسه با بقیه درب‌های آسانسور، درب آسانسور خودروبر وسیعتر و بزرگتر است و برای خودروهای سواری و آفرود  قابل استفاده است.

مجموعه قطعات آسانسور از سیگما امکان سفارش و خرید انواع درب خودرو بر با متریال مختلف، اندازه سفارشی و نوع بازشو عمودی یا افقی را فراهم آورده است و با ارائه خدمات پس از فروش و ضمانت درب های خود، به مشتریان اطمینان خاطر می دهد.