درب طبقه آسانسور

درب طبقات آسانسور

 

درب طبقه درب هایی هستند که در محل ورودی طبقات به کابین قرار دارند. این درب مسئولیت جداسازی چاه آسانسور از طبقات را دارد و مهم ترین مسئولیت آن حفاظت از افراد برای جلوگیری از سقوط در چاه است. 

سیگا آسانبر نماینده فروش درب های تمام اتوماتیک طبقات از متریال های استیل و شیشه ای می باشد که با توجه به نیاز خریدار و شرایط نصب، انواع تلسکوپی یا سنترال طراحی و تولید میشود. از مزایای درب های طبقات سیگما، استفاده از مکانیزم های ایتالیایی در تولید درب می باشد که کیفیت و طول عمر بسیار بالایی دارد. بعلاوه سیگما محصولات درب طبقات را با گارانتی و خدمات پس از فروش ارائه می دهد.

 

انواع درب طبقه آسانسور سیگا

درب تلسکوپی آسانسور

تمام شیشه

درب تلسکوپی آسانسور

استیل و شیشه

درب تلسکوپی آسانسور

روکش استیل

درب تلسکوپی آسانسور

تمام استیل

درب تلسکوپی آسانسور

رنگی

معرفی انواع درب طبقات آسانسور

درب طبقات درب هایی هستند که در محل ورودی طبقات به کابین قرار دارند. این درب مسئولیت جداسازی چاه آسانسور از طبقات را دارد و مهم ترین مسئولیت آن حفاظت از افراد برای جلوگیری از سقوط در چاه است. درب طبقات انواع مختلفی دارد.

درب طبقه رنگی:

این درب ها ساخته شده از ورق فولادی همراه با رنگ کوره ای الکترو‌استاتیک می باشند.

درب طبقه استیل:

این مدل درب ها، درب های رنگی هستند که روی آنها از انواع استیل خشدار یا طرح دار پوشیده شده است.

درب طبقه تمام استیل (F22):

تمامی قسمت های فریم و لته ها از ورقه استیل ساخته شده اند و بهترین گزینه برای آسانسورهای صنعتی مانند نمونه های نصب شده در کارخانه های پتروشیمی و سد ها می باشند. بعلاوه درب های تمام استیل در مناطق شرجی و مرطوب بسیار کاربردی هستند.

درب طبقه استیل و شیشه:

چهارچوب ها در این مدل درب آسانسور از استیل ساخته شده و لته های شیشه ای توسط یک قاب با روکش استیل احاطه شده اند. این مدل درب بهترین گزینه برای آسانسور های لوکس هیدرولیک، کششی و پانوراما هستند.

درب طبقه تمام شیشه:

در این درب لته ها و قاب و همچنین بیشتر اجزای درب تماما از شیشه می باشد و از نمونه های بسیار لوکس مخصوصا برای آسانسور های پانوراما می باشد.