درب کابین آسانسور

درب کابین تمام اتوماتیک آسانسور

بخش قابل ملاحظه ای از کیفیت حرکت درب ها، ایمنی و پاسخ به تردد و ترافیک زیاد استفاده از آسانسور به اپراتور درب کابین آسانسور وابسته است. بطوریکه درب آسانسور قادر باشد ضمن سرعت در باز و بسته شدن، ایمنی مسافر محفوظ گردیده و در شرایط مختلف، حرکتی بی صدا، روان و مطمئن ارائه نماید.

درب کابین آسانسور درب هایی هستند که روی کابین نصب می شوند و یک سیستم آسانسور تنها یک درب کابین دارد که در طول مسیر با کابین جابجا می شود. درب کابین مانند درب های طبقه از انواع تمام استیل، استیل و شیشه، تمام شیشه، فولادی و یا روکش رنگی تولید می شوند.

مکانیزم و موتور درب آسانسور در قسمت کابین قرار دارد. به همین دلیل انتخاب درب کابین مناسب و باکیفیت بسیار مهم است. درب کابینت آسانسور مدل micro با موتور DC 24v و نمونه های ماکرو و مگا توسط یک انکودر پالس شمار و یک درایو کنترل سرعت بطور هوشمندانه عمل می کنند. این تجهیزات عملیات باز و بسته شدن درب ها را در حداقل زمان کنترل نموده و از سلامت موتور و لوازم الکترونیکی درب حفاظت می کنند.

مکانیزم های درب کابین به صورت CKD (قطعات ایتالیایی مونتاژ شده در کارخانه پریسما ایران) و Full pack (مونتاژ شده در پریسما ایتالیا) موجود می باشند.

انواع درب کابین پریسما

گارانتی 36 ماه

خدمات پس از فروش 10 سال

شماره های تماس جهت اخذ مشاوره و استعلام قیمت

02122036475
02122036476
02122036477

فرم ثبت سفارش آنلاین

    بازگشت به دسته بندی اصلی:

    قطعات آسانسور

    درب آسانسور