درب کابین آسانسور

درب کابین آسانسور

 

درب کابین آسانسور درب هایی هستند که روی کابین نصب میشوند و همانند  درب طبقات انواع مختلفی دارند.

مکانیزم درب آسانسور در درب کابین در نظر گرفته می شود که وقتی آسانسور به سر طبقه می رسد درب کابین باز می شود و قفل درب طبقه را نیز درگیر می شود و باعث باز شدن درب آسانسور می شود. هنگام بسته شدن درب کابین، مکانیزم قفل درب طبقه به آرامی آزاد شده و باعث بسته شدن درب آسانسور می شود و کابین می تواند بدون برخورد به قفل ها به حرکت خود ادامه دهد.

درب های کابین سیگما از برند پریسما بوده که با مکانیزم های ایتالیایی طراحی و تولید می شود. دو دسته درب های کابین سیگما شامل مدل های میکرو (برای لته های سبک) و ماکرو (برای لته های سنگین) است که در جنس و حالت های مختلف بازشو قابل سفارشی سازی می باشد. سیگما برای مشتریان خود خدمات پس از فروش و گارانتی محصول ارائه می دهد تا از خرید خود خاطر جمع باشید.

 

انواع درب کابین آساسنور سیگما

درب تلسکوپی آسانسور

درب های کابین مدل ماکرو

درب تلسکوپی آسانسور

درب های کابین مدل میکرو

معرفی انواع درب کابین آسانسور سیگما

درب هایی هستند که روی کابین نصب میشوند و همانند درب طبقات انواع مختلفی (تلسکوپی و سانترال) دارند.

درب کابین میکرو:

درب کابین تمام اتوماتیک مدل میکرو یکی از رایج‌ترین مدل های درب کابین است. این درب کابین توسط یک برد کنترل الکترونیک با شمارش پالس‌های انکودر کنترل می شود که قادر به موقعیت یابی لته ها و کنترل سرعت و گشتاور لته‌ها هنگام باز و بسته شدن درب می‌باشد. این مدل درب اغلب برای آسانسور های خانگی و لته های کوچک استفاده می شود.

درب کابین ماکرو:

درب‌های مدل ماکرو از موتور AC سه فاز و اینورتر کنترل کننده دور موتور تشکیل شده است که گشتاور و سرعت باز و بسته شدن لته‌های درب را کنترل می‌کند. این مدل درب کابین کمان بزرگتری دارد و برای آسانسور‌های پر‌ترافیک و با سرعت بالا توصیه می شود.