درب کابین آسانسور با مکانیزم ماکرو

درب کابین آسانسور با مکانیزم ماکرو

درب‌های مدل ماکرو از دو موتور AC سه فاز و DC به همراه اینورتر کنترل کننده دور موتور تشکیل شده است که گشتاور و سرعت باز و بسته شدن لته‌های درب را کنترل می‌کند. این مدار بسیار قویتر از درب مدل میکرو بوده و سیستم کمان بزرگتری دارد و کاربرد آن در آسانسور‌های پر‌ترافیک و سرعت بالا بخصوص در برج های بلند می‌باشد. بهترین گزینه برای درب هایی با لته‌های سنگین و بزرگ، درب مدل ماکرو می‌باشد.

این مکانیز درب کابین آسانسور در دو مدل قابل سفارش است:

  1. CKD: قطعات مکانیزم از پریسما ایتالیا وارد شده و در کارخانه پریسما ایران مونتاژ می شوند.
  2. Full pack: مکانیزم درب به صورت کامل از در پریسما ایتالیا مونتاژ شده است.

درب کابین آسانسور با مکانیزم مدل ماکرو برای آسانسور هایی صنعتی و خانگی با سرعت 2.5 تا 7 متر بر ثانیه مناسب می باشد. در صورتی که این درب برای آسانسور های خانگی طراحی شود، سیل درب از آلومینیوم و چنانچه برای آسانسور های صنعتی، باربر و خودروبر استفاده شود، از سل استیل یا فولادی استفاده می شود. تمامی لته های استیل، رنگی، روکش استیل، تمام شیشه و یا استیل و شیشه روی این درب کابین قابل اجرا هستند. 

این درب دارای کنتاکت برقی بسیار دقیق و استاندارد جهت حفظ ایمنی آسانسور هنگام ایست یا حرکت است و با درایو و انکودر تعبیه شده روی آن، حرکت لته درب از سرعت کند و سریع هنگام باز و بسته شدن کنترل می شود. قرقره ها و پروفیل (تسمه) درب از متریال نرم و باکیفیت است که علاوه بر افزایش طول عمر قطعات، نرمی و بی صدایی درب را سبب می شود.

اجرای لته های شیشه ای، استیل، استیل و شیشه و لته های فولادی با روکش استیل یا رنگ روی درب کابین با مکانیزم ماکرو امکان پذیر است و محدودیتی بابت نصب این لته ها وجود ندارد.

نمونه هایی از درب کابین مدل ماکرو آسانسور

مکانیزم درب کابین آسانسور مدل ماکرو
درب کابین آسانسور مدل ماکرو
مکانیزم درب کابین آسانسور مدل ماکرو
مکانیزم درب کابین آسانسور مدل ماکرو

گارانتی 36 ماه

خدمات پس از فروش 10 سال

شماره های تماس جهت اخذ مشاوره و استعلام قیمت

02122036475
02122036476
02122036477

فرم ثبت سفارش آنلاین