سیم بکسل آسانسور

سیم بکسل آسانسور

یکی از مهم‌ترین تجهیزات به کار رفته در آسانسور‌های کششی بی شک سیم بکسل است. سیم بکسل از  یک مغزی و یکسری سیم فولادی ساخته شده که ازیک سو به کابین آسانسور و از سوی دیگر به وزنه تعادل متصل می‌باشد. مغزی به کار رفته در سیم بکسل از جنس فولاد یا کنف می‌باشد. کارخانه گوستاوولف در کشور آلمان یکی از معتبرترین تولید کنندگان سیم بکسل آسانسور در سطح جهان است. سیم بکسل‌‌های گوستاوولف مطابق یا استاندارد‌های ایمنی طراحی و تولید می‌شوند.

شرکت سیگما وارد کننده مستقیم سیم بکسل گوستاوولف در ایران است و شما می‌توانید این محصول را با طمینان از این مجموعه خریداری کنید

انواع سیم بکسل آسانسور برند گوستاوولف

 در مواردی که نیروی کششی و استحکام طناب از اهمیت بیشتری برخوردار باشد از نوع مغزی فولادی WSC: Wire Strand Core استفاده شده و در مواردی که انعطاف مهم باشد از نوع مغزی کنفی FC: Fiber Core استفاده می شود. همچنین از سیم بکسل مغزی فولادی برای برج‌های بلند مرتبه استفاده می‌شود.

شماره های تماس جهت اخذ مشاوره و استعلام قیمت

02122036475
02122036476
02122036477

فرم ثبت سفارش آنلاین

  شرکت گوستاوولف آلمان؛ تولید کننده سیم بکسل های آسانسور، شرکت ”سیگما” را به عنوان توزیع کننده و نماینده فروش برتر محصولات خود در ایران معرفی و تایید نموده است.

  نامه نمایندگی سیم بکسل گوستاوولف؛ شرکت سیگما در ایران

  سیم بکسل ها عموماً دارای سه نوع زیر می باشد:

  •   فولاد بدون روکش (غیر گالوانیزه): وقتی که عامل فرسایش از درجه اهمیت بالاتری برخوردار باشد و احتمال زنگ زدگی کم باشد.
  •   فولاد گالوانیزه: با توجه به دارا بودن روکش، در برابر آب دریا، هوا، رطوبت و سایر عوامل محیطی در برابر زنگ زدگی از مقاومت بیشتری برخوردار است و در صنایع کشتیرانی، شیلات و … استفاده می گردد.
  •   فولاد استنلس استیل: در برابر حرارت و زنگ زدگی از مقاومت مناسبی برخوردار است و بیشترین کاربرد را دارد.

  سیم بکسـل گوستاوولف آلمان دارای مشخصات ظاهـری است که باعث وجه تمایز آن نسبت به سیم بکسل های دیگر است. یک خط ممتد سبزرنگ روی سطح سیم بکسل است که به نصاب سیم  کمک می کند تا سیم بکسل بدون تاب نصب شود. رنگ سطح سیم بکسل گوستاوولف اصل خاکستری می‌باشد. سیم بکسل گوستاوولف اصل آلمان با مغـزی کنفی، یک رشته الیـاف مصنوعی سبـز رنگ در میان خود دارد که شکل آن به صورت یک تور ماهیگیری است.

  بازگشت به دسته بندی اصلی:

  قطعات آسانسور