سیم بکسل مغز کنفی

سیم بکسل مغز کنفی آسانسور

مغزی سیم بکسل‏ آسانسور با توجه به نوع کاربرد مورد نظر و مقدار نیروهای کشش دارای دونوع مغزی فولادی و کنفی یا الیافی می باشد. در مواردی که نیروی کششی و استحکام طناب اهمیت بیشتری برخوردار باشد از نوع مغزی فولادی WSC: Wire Strand Core استفاده شده و در مواردی که انعطاف مهم باشد از نوع مغزی کنفی FC: Fiber Core استفاده می شود.

سیم بکسل مغزی کنفی Gustav Wolf مدل F819S-FC

این بافت سیم بکسل در آسانسورهای استاندارد استفاده می شود و در بسیاری از کشورهای جهان از بافت سیم بکسل F819S-FC استفاده می شود. سیم بکسل گوستاولف آلمان F819S-FC دارای مغزی کنفی است و ساختار رشته های بیرونی آن از جنس Seale است که برای استفاده در آسانسورهای تا حداکثر 10 توقف استفاده می شود و مناسب است.

سیم بکسل مغزی کنفی Gustav Wolf مدل PAWO F3

سیم بکسل  Gostav wolf مدل  PAWO F3دارای هسته ای ترکیبی از کنف و فولاد است. بافت رشته خارجی آن بافت  Seale  است و مغزی سیم بکسل توسط هشت رشتۀ فولادی احاطه شده است که برای استفاده در آسانسورهایی بین 10 تا 20 توقف مناسب است. از بارزترین خصوصیات سیم بکسل گوستاولف مدل PAWO F3مقاومت در برابر سایش است.

سیم بکسل مغزی کنفی Gustav Wolf مدل PAWO F7

سیم بکسل گوستاولف مدل PAWO F7 دارای هستۀ ترکیبی کنفـی و فـولادی است، رشته های خارجی سیم بکسل گوستاولف مدل PAWO F7 بافت وارینگتون (Warrington)  دارد. این سـاخـتار انعطاف و مقاومت بیشتری در برابر خستگی های به وجود آمده در اثر کشش و خمش دارد. بافت سیم بکسل Gostav wolf مدل PAWO F7در آسانسورهایی که دارای موتور گیرلـس هستند و بین 10 تا 20 توقـف دارند، کاربرد دارد. از جمله خصوصیات سیم بکسل گوستاولف آلمان مدل PAWO F7 طول عمر بالا، کشیدگی کم و مقاومت در برابر سایش است.

شماره های تماس جهت اخذ مشاوره و استعلام قیمت

02122036475
02122036476
02122036477

فرم ثبت سفارش آنلاین

    سیم بکسل مغز کنفی آسانسور، یک نوع بکسل است که در ساخت و تولید آسانسورهای تجاری و مسکونی به کار می‌رود. سیم بکسل مغز کنفی آسانسور، دارای مسیم‌های فلزی و مغزی کنفی و با دوام است. این نوع بکسل کارایی بهتری نسبت به بکسل‌های معمولی دارد و باعث افزایش عمر و پایداری آسانسور می‌شود. همچنین، به دلیل استفاده از متریال کنفی، این بکسل خیلی بی صدا تر و نرم تر از بکسل‌های فولادی است و اصطلاحاً “سیم خاموش” نیز به آن اطلاق می‌شود.

    جهت استعلام قیمت و کسب مشاوره تخصصی با ما تماس بگیرید.

    بازگشت به دسته بندی اصلی:

    قطعات آسانسور

    سیم بکسل آسانسور