پخش / فروش عمده قطعات آسانسور

شرکت آسانسور سیگما، ارائه دهنده و تامین کننده قطعات و اجزای آسانسور شامل: موتور گیرلس زیلابگ، موتور گیرلس بلولایت، آسانسور هیدرولیک، درب آسانسور، سیم بکسل، ریل  و …می باشد و تمامی این قطعات را به همکاران خود در فروشگاه های قطعات و اجزای آسانسور در سراسر کشور به صورت عمده ارائه می دهد.

لطفا در صورت درخواست خرید قطعات آسانسور به صورت عمده یا تک اطلاعات خود را در فرم زیر پر نموده و برای ما ارسال بفرمائید یا در غیر این صورت با شماره های تماس شرکت سیگما آسانبر تماس حاصل فرمایید.

هرآنچه که باید در باب خرید و فروش آسانسور بدانیم

امروزه به دلیل سیر پیشرفت استاندارد های اجرا شده در پروژه های ساختمان سازی، تجهیزاتی چون آسانسور ها تبدیل به وسایل ملزوم و مهم در تمامی مجتمع ها و ساختمان های بزرگ شده اند و همین امر سبب افزایش فروش آسانسور در چندین سال اخیر شده است.

هنگامی که تقاضا برای خرید آسانسور بیشتر شود و در مقابل دلار نیز رو به صعود باشد طبیعتا هزینه‌ های فروش آسانسور نیز بیشتر خواهد شد. در واقع فاکتورهایی مثل نوسان و تغییرات ارزی می توانند به طور مستقیم بر هزینه نهایی آسانسورها موثر باشند.

فاکتورهای دیگری نیز در این مسائل دخیل هستند که در ادامه به شرح کامل آنها خواهیم پرداخت. به منظور دریافت اطلاعات تکمیلی در حوزه خرید آسانسور با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید.

 

فروش آسانسور و قیمت قطعات کلیدی :

  • موتور آسانسور بسته به برندهای ایرانی یا خارجی بودن : حدود قیمتی از ۲۵ تا  ۱۰۰ میلیون تومان
  • کابین آسانسور بسته به جنس( استیل، ام دی اف و …) : حدود قیمتی از ۱۶ تا ۳۰  میلیون تومان
  • درب کابین آسانسور :حدود قیمتی از ۷ الی ۲۵  میلیون تومان
  • درب طبقات آسانسور :حدود قیمتی بین ۵ الی ۱۵ میلیون تومان
  • ریل آسانسور بسته به ایرانی و خارجی بودن :حدود قیمتی بین ۶۰۰ هزار تومان الی  ۴ میلیون تومان
  • شستی آسانسور وابسته به برند تولید شده :حدود قیمتی از ۲۰۰ هزار تومان الی ۲  میلیون تومان
  • هزینه سیم بکسل ده متری با نمره های سیم های متنوع :حدود قیمتی بین ۳۷ الی ۶۷  هزار تومان
  • هزینه تراول کابل با جنس های متنوع : حدود قیمتی بین ۲۵ تا ۸۵ هزار تومان

این قیمت ها با توجه به فاکتور های ذکر شده در این مقاله می تواند متغیر باشد. لذا به منظور اطلاع دقیق از قیمت ها با کارشناسان بخش فروش ما ارتباط بگیرید.

یکی از فاکتورهای مهم در قیمت نهایی موتور، توان مصرفی، سرعت و همچنین نوع موتور می باشد. از انواع موتور ها می توان این برند ها را نام برد :

فروش آسانسور و فاکتورهای کلیدی موثر بر قیمت

در چندین سال اخیر به ویژه از سال ۱۳۹۸ به بعد شاهد پیشرفت در استانداردها و تبصره های ساخت و ساز ساختمانی بوده ایم که یکی از این مسائل، تاکید بر نصب آسانسور به عنوان یکی از تجهیزات کلیدی در ساختمان ها بوده است.

همانطور که ذکر شد به طبع افزایش تقاضا، قیمت کالا در بازار نیز بالاتر خواهد رفت پس اینطور می توان گفت که شاید ساده ترین فاکتور افزایش قیمت این موضوع است.

 اما از سایر علت های موثر در روند قیمت گذاری نصب آسانسور می توان به نوع موتور نصبی، سایر قطعات کلیدی و افزایش یا کاهش دلار اشاره کرد.

پس به طور کلی و دقیق نمی توان قیمتی را برای فروش آسانسور ارائه کرد چرا که تمامی عوامل ذکر شده میتواند در هزینه نهایی تاثیر گذار باشد.

چنانچه قصد خرید آسانسور را داشته باشید حتما بر این موضوع واقف هستید که هزینه طبیعی آسانسور به جهت استفاده خانگی با سایر مصارف تجاری و … متفاوت می‌باشد. هزینه های دخیل بر این موضوع را می‌توان در دو گروه کلی تقسیم بندی کرد که به شرح زیر است :

عوامل درونی موثر بر هزینه آسانسور :

_ حجم کار یا همان تعداد طبقه های مجتمع : با افزایش تعداد طبقه ها، توقفگاه آسانسور نیز بیشتر می شود پس در چنین مواردی شما می بایست موتوری با  قدرت بیشتر نصب کنید تا بتواند پاسخگوی حجم استفاده شما باشد. همین موضوع به صورت مستقیم بر هزینه ها تاثیر گذار خواهد بود.

_ حجم استفاده و تردد مصرف کننده ها : بسته به اینکه آسانسور تعبیه شده در فضایی تجاری یا شخصی نصب شده باشد حجم استفاده افراد متفاوت خواهد بود. حتی در مجتمع‌های مسکونی نیز تعداد واحد های ساختمان نیز می تواند در حجم کلیه مصرفی تاثیر گذار باشد.

 چنانچه میزان استفاده  از آسانسور زیاد است، نیاز به آسانسوری با کابین بزرگتر خواهد بود. پس در هنگام خرید آسانسور این مورد را مد نظر داشته باشید.

_ تمایل کارفرما برای خرید : یکی دیگر از عواملی که در هزینه و فروش آسانسور جز موارد اصلی محسوب می شود نوع ساختمان است. به طور مثال هنگامی که قصد نصب آسانسور برای یک ساختمان مجهز و مدرن را داشته باشید می بایست آسانسوری متناسب و خاص تر انتخاب کنید و بدین ترتیب هزینه خرید اتاقک آسانسور بیشتر خواهد شد.

_ سرعت جابجایی آسانسور : چنانچه تمایل به نصب آسانسوری با توان بیشتر و سرعت بالا تر داشته باشید باید موتور مرغوب تری را انتخاب کنید که در این حالت ضمن افزایش سرعت، مسافر تکان کمتری را نیز تجربه خواهد کرد. اما در مقابل هزینه بیشتری را متحمل خواهید شد.

 

عوامل بیرونی تاثیر گذار بر هزینه آسانسور :

_ برند تولید شده محصول : گزینه ای مثل برند تولیدی (ایرانی و خارجی) سبب متفاوت بودن هزینه این محصول خواهد شد. خرید نمونه های ایرانی مقرون به صرفه تر خواهد بود. اما یک سری فاکتورهای دیگر نیز هستند که قیمت کالای ایرانی، برندهای خارجی و همچنین قطعات وارداتی را تغییر می‌دهند که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

_ متاسفانه در چند سال اخیر شاهد نوسانات زیاد ارز بوده‌ایم. این روند به شکل صعودی سبب افزایش قیمت کالاهای وارداتی شده است و همین علت افزایش قیمت بیشتر نمونه های خارجی در مقابل برند های تولیدی ایرانی گشته است.

_ در طرف مقابل، ایجاد شرایطی مثل تحریم ها نیز در فروش آسانسور خارجی بسیار موثر بوده و باعث شده تا برخی از نمایندگان خارج از کشور اجازه صدور قطعات مصرفی را به داخل ایران ندهند و این موضوع در روند قیمت گذاری تاثیر گذار خواهد بود.

_  با تمامی این توضیحات می توان گفت که بسته به برند انتخابی هزینه فروش آسانسور متغیر خواهد بود.