سیم بکسل گوستاولف آلمان | سیگما نماینده رسمی Gustav Wolf آلمان

Previous
Next

شرکت گوستاوولف آلمان یکی از بهترین شرکت ها در تولید سیم بکسل های آسانسوری در دنیا محسوب می شود که محصولات خود را با برند GUSTAV WOLF با Certificate ویژه و پلاک روی قرقره عرضه می کند. سیم بکسل آسانسوری GUSTAV WOLF آلمان که بصورت 8 استرندی و با مغزی کنفی و فولادی، در سایز های 8، 9، 10 و 11 میلیمتر بیشترین مصرف را دارد که استرندی سبز رنگ نشان سیم بکسل آسانسوری گوستاولف است. برند گوستاوولف آلمان محصولات خود را با بالاترین استاندارد تولید می کند و از پیشگامان تبیین استاندارد های تولید سیم بکسل در دنیا است.

به منظور خرید سیم بکسل گوستاوولف آلمان از نماینده رسمی گوستاوولف آلمان در ایران با ما در تماس باشید. سیگما آسانبر نماینده رسمی سیم بکسل گوستاوولف آلمان در ایران است که فروش سیم بکسل گوستاوولف آلمان در سیگما آسانسور انجام می گیرد.

سیگما آسانبر نماینده اصلی شرکت گوستاولف آلمان در ایران است، به منظور تاییدیه نمایندگی شرکت سیگما می توانید برروی این لینک کلیک نمایید تا وارد سایت اصلی سایت گوستاوولف شوید و با انتخاب ایران، نام شرکت سیگما آسانبر قابل مشاهده است.

ویژگی های ممتاز شرکت GUSTAV WOLF

27803

عمر بالا​

عملکرد قابل اطمینان

هزینه های پایین

سیگما گروپ با سال ها تجربه در زمینه فروش سیم بکسل، نماینده رسمی فروش سیم بکسل گوستاولف آلمان است.

شرکت GUSTAV WOLF آلمان فعالیت خود را در زمینه تولید سیم بکسل از سال 1737  آغاز کرد، در سال 1887 به عضویت رسمی انجمن تولید کنندگان صنعتی آلمان درآمد. گوستاوولف یک کمپانی خانوادگی محسوب است که در سال 1912 با انتقال به  منطقه “گوترسلو” و گسترش مساحت کارخانه و حجم تولید به تولید سیم بکسل بالاخص سیم بکسل با مقاصد حفاری را بالاتر برد. شرکت گوستاولف آلمان در سال 1936 با به ثبت اختراعی کارامد در زمینه بافت سیم بکسل بنام PAWO، به کاهش تمرکز تنش در طول سیم بکسل کمک می کند کمک شایانی به بهبود کیفیت این قطعه صنعتی پرداخت. در سال 1991 و با اتحاد آلمان شرقی و غربی با به راه انداختن دوباره کارخانه تولیدی در آلمان شرقی در منطقه “نبرا” و تولیدات خود را افزایش داد و با اعطای نمایندگی به کشورهای اروپایی خود را جهانی کرد.

شرکت گوستاوولف آلمان از پایه گذاران تولید مدرن سیم بکسل است، افزایش تولان تولید، افزایش تعداد کارخانجات در کشورهایی مثل چین، لهستان و تایوان و … به تولید انواع دیگر سیم بکسل و سایزهای خاص سیم بکسل در صنایع مختلف پرداخته است.